Zobacz koniecznie:

Nasze usługi od stycznia 2018 są dofinansowywane do 80 %

Jeżeli chciałbyś otrzymać do 80% dofinansowania na prowadzone przez MKG Consulting szkolenia oraz usługi doradcze możesz skorzystać z możliwości, jakie daje system Podmiotowego Finansowania Usług Rozwojowych.

Od 2017 roku wszystkie województwa (oprócz mazowieckiego i pomorskiego) będą przyznawały środki na ten cel. Poniżej odnajdziesz pełne informacje o możliwościach dofinansowania.

Możesz uzyskać nawet do 80% dofinansowania

na realizację oferowanych przez nas szkoleń oraz usług doradczych!

 

Czym jest Baza Usług Rozwojowych (BUR)?

Baza Usług rozwojowych to serwis przygotowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), w którym znajdują się wszystkie szkolenia wraz z terminami realizacji jednostek posiadających pozytywną akredytację PARP na świadczenie usług i szkoleń dofinansowanych.


Na co można uzyskać dofinansowanie?

Dofinansowanie z BUR można uzyskać na rozwój kompetencji osób samozatrudnionych i pracowników MMŚP zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami przedsiębiorstw oraz na kompleksowe usługi rozwojowe odpowiadające na ich potrzeby.


Kto może ubiegać się o dofinansowanie?

Co do zasady na usługi zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych mikro, mały lub średni przedsiębiorca będzie mógł pozyskać dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie (Instytucje Zarządzające RPO). Decyzją władz samorządowych wsparcie nie będzie jednak dostępne dla firm z województw: mazowieckiego i pomorskiego. Więcej informacji znajduje się na stronie: uslugirozwojowe.parp.gov.pl w zakładce Dofinansowanie.


Jaki jest poziom dofinansowania do szkoleń?

Finansowanie jakie można uzyskać na wybrane przez siebie szkolenia wynosi od 50% do 80% w zależności od województwa oraz założonych kryteriów.


Jak krok po kroku otrzymać dofinansowanie?

  1. Zgłoś się do MKG Consulting celem stworzenia specjalnie dla Ciebie / Twojej firmy propozycji usługi rozwojowej (szkolenie) lub doradczej (consulting). Po doprecyzowaniu potrzeb stworzymy w Bazie Usług Rozwojowych kartę usługi z propozycją dopasowaną do Twoich potrzeb.
  2. Zarejestruj się jako uczestnik indywidualny lub firma w Bazie Usług Rozwojowych. To naprawdę proste: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/users/register
  3. Wybierz w Bazie Usług Rozwojowych usługę, którą przygotowaliśmy dla Ciebie. Jeżeli tylko potrzebujesz pomocy - siebie skontaktuj się z nami!
  4. Skontaktuj się z operatorem w Twoim województwie, który pomoże Ci wypełnić wniosek zgłoszeniowy, jak również zweryfikuje ramy wejścia do projektu oraz poziom dofinansowania. Listę operatorów w konkretnych województwach podajemy w liście rozwijanej na końcu tego poradnika. Kim jest operator piszemy poniżej.
  5. Podpisz Umowę z operatorem (Operatorem jest instytucja, która realizuje podmiotowy system finansowania w danym województwie. Dysponuje ona i przyjmuje wnioski zgłoszeniowe oraz dystrybuuje środki do beneficjentów, czyli do osób i firm zainteresowanych kursami dofinansowanymi, które takie wsparcie otrzymają).
  6. Zapisz się na realizowane przez nas szkolenie poprzez Bazę Usług Rozwojowych.
  7. Zrealizuj szkolenie, oceń je oraz opłać fakturę.
  8. Skontaktuj się z operatorem w celu otrzymania refundacji.


C:\fakepath\dofinansowanie szkoleń infografika.png

Zadaj nam pytanie

© 2019 MKG Consulting szkolenia i doradztwo, projekt strony Hyh.pl