O firmie

Misja firmy

ROZWIŃ Z NAMI PROCESY ZARZĄDZANIA LUDŹMI W SWOJEJ ORGANIZACJI

Wspieramy właścicieli, decydentów, kadrę menedżerską oraz działy HR i PR w planowaniu i realizacji strategicznych działań w zakresie zarządzania ludźmi. Dostarczamy unikalne, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przyciąganie i utrzymywanie pracowników, a także budowanie ich zaangażowania w realizację organizacyjnych celów. 

Wspomagamy firmy i organizacje m.in. w obszarach:

Nasze sprawdzone rozwiązania to:

  • zamknięte programy rozwojowe projektowane specjalnie dla Klienta (m.in. rozwój kompetencji komunikacyjnych i zarządzania zmianą organizacyjną, rzarządzanie sobą w czasie i efekywność osobista, radzenie sobie w sytuacjach trudnych i stresogennych oraz inne)
  • warsztaty konsultacyjno-szkoleniowe dla zespołów (np. doskonalenie relacji, komunikacji, współpracy w zespole oraz inne - zależnie od bieżących wyzwań zespołu) - najwyższa kadra kierownicza, menedżerowie liniowi, zespoły eksperckie i projektowe, zespoły pracowników
  • spotkania konsultacyjno-doradcze dla działów HR (komunikacja wewnętrzna, employer branding i inne)
  • projekty doradcze (komunikacja, wizerunek pracodawcy, kształtowanie kultury organizacji, zarządzanie zmianą organizacyjną, doskonalenie procesów HR)


Klientom gwarantujemy szerokie, zobiektywizowane spojrzenie i konstruktywny styl pracy. Dotychczasowi partnerzy doceniają umiejętność budowania na pozytywach i uwzględniania specyfiki organizacji. Pracujemy z pełnym zaangażowaniem i u każdego Klienta zostawiamy kawałek siebie. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby porozmawiać o wyzwaniach, oczekiwaniach i możliwych rozwiązaniach. 

Zadaj nam pytanie

© 2024 MKG Consulting szkolenia i doradztwo, projekt strony Hyh.pl