O firmie

Misja firmy

MKG Consulting ma ambicję dokonywać wraz ze swoimi Klientami znaczących zmian w biznesie. Nie ma znaczenia, gdzie Twoja organizacja jest dziś. Pomożemy Ci przekroczyć granice. Zapraszamy do profesjonalnego dialogu na temat wyzwań, przed jakimi stoi Twoja firma. Na moment staniemy się częścią organizacji. Zapewnimy zobiektywizowane spojrzenie, a działania dostosujemy do realnych potrzeb.

Zapraszam do współpracy we wszystkich obszarach strategicznego HR, „w nowym wymiarze” rozwoju.

MKG Consulting to przede wszystkim:

programy rozwojowe dla menedżerów (m.in. rozwój kompetencji komunikacyjnych i zarządzania zmianą organizacyjną i inne)
warsztaty konsultacyjno-szkoleniowe dla zespołów (np. doskonalenie relacji, komunikacji, współpracy w zespole oraz inne - zależnie od bieżących wyzwań zespołu) - najwyższa kadra kierownicza, menedżerowie liniowi, zespoły eksperckie i projektowe, zespoły pracowników
spotkania konsultacyjno-doradcze dla działów HR (komunikacja wewnętrzna, employer branding i inne)
projektowanie i realizacja badań opinii pracowników
projekty doradcze (komunikacja, wizerunek pracodawcy, kształtowanie kultury organizacji, zarządzanie zmianą organizacyjną, doskonalenie procesów HR)

Klientom gwarantuję szerokie, zobiektywizowane spojrzenie i konstruktywny styl pracy. Dotychczasowi partnerzy doceniają umiejętność budowania na pozytywach i uwzględniania specyfiki organizacji. Pracuję z pełnym zaangażowaniem i u każdego Klienta zostawiam kawałek siebie. Z przyjemnością spotkam się z Państwem, aby porozmawiać o wyzwaniach, oczekiwaniach i możliwych rozwiązaniach. 

Serdecznie zapraszam do współpracy,

Monika Kantowicz-Gdańska

Właściciel MKG Consulting

Konsultant, audytor, moderator
Trener rozwoju osobistego i grupowego

Zobacz mój profil w serwisie LinkedIn.


 

Zadaj nam pytanie

© 2018 MKG Consulting szkolenia i doradztwo, projekt strony Hyh.pl